Najczęściej zadawane pytania

Nie, jeśli mamy wolne stanowiska przyjmujemy każdego klienta. Niemniej wcześniejsza rezerwacja wizyty uchroni Państwa od oczekiwania w kolejce, a nam pozwoli na sprowadzenie odpowiednich części niezbędnych do naprawy.

Tak, dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami przystosowanymi do obsługi tego typu ogumienia. Proszę pamiętać, że inne serwisy nieposiadające odpowiednich urządzeń mogą uszkodzić Państwa opony. Zatem zapraszamy do naszego serwisu.

Tego typu usługa pojazdu to koszt 300 zł brutto.  Czas – ok. 1 godziny.

Czasami tak. Głównie wtedy, gdy korekta wykonana jest niewłaściwie lub z nienależytą starannością. Dziś jednak coraz częściej licznik cofany jest programowo, a komputer nie popełnia błędów. Dobrze cofnięty licznik jest praktycznie nie do odczytania. Można sugerować się jedynie informacjami pośrednimi. Czasami ilością motogodzin pracy systemu poszczególnych układów. Dla ścisłości: nie cofamy i nie korygujemy liczników.

Tak, dysponujemy odpowiednimi urządzeniami. Nasi mechanicy doradzą Państwu, w których przypadkach należy wykonać taką diagnostykę, aby niepotrzebnie nie narażać Państwa na koszty.