Warsztat

Co robimy

Oferujemy profesjonalny serwis Twojego samochodu

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów na okresową wymianę oleju i filtrów. Nasz serwis dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do wymiany oleju.
Zakupiony u nas olej wymieniamy za darmo.

honest-mechanic

Dzięki podpisanym umowom z producentami opon nasza firma oferuje klientom pełny asortyment ogumienia zimowego, wielosezonowego i letniego po konkurencyjnych cenach. Klienci mogą również korzystać z pełnego zakresu usług wulkanizacyjnych. Usługi te wykonywane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń do demontażu i montażu opon oraz ich komputerowego wyważania. Serwisujemy również ogumienie typu run flat.

Regularne uzupełnianie czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji jest konieczne do jej sprawnego działania. W naszym serwisie możemy dokonać również dezynfekcji układu (odgrzybianie i ozonowanie) oraz sprawdzić jego szczelność.

Car-Air-Conditioning-Treatment
wymiana-rorzadu

Wymiana rozrządu

Wymiana sprzęgła

sprzeglo
-tab-zap-banner-energizer-ir-kiti-pigiau

Oferujemy sprawdzenie stanu akumulatora za pomocą profesjonalnego sprzętu (test pod obciążeniem). W przypadku konieczności jego wymiany oferujemy baterie różnych producentów w konkurencyjnych cenach z możliwością montażu na miejscu. Zapewniamy również utylizację zużytego akumulatora pomagając chronić nasze środowisko.

Serwis Auto Centrum oferuje pełną gamę usług związanych z diagnostyką
i serwisem układu hamulcowego.
Jako stabilna firma, inwestujemy w ciągłe szkolenia naszych mechaników. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pozwalający na szybkie i precyzyjne wykrycie usterek
i właściwe ich usunięcie. Klienci odwiedzający nasz warsztat mogą liczyć na usługi na wysokim poziomie, wykonane zgodnie z procedurami producentów pojazdów i układów hamulcowych.

3775317_orig
zawieszenie

W naszej firma wykonujemy również badanie geometrii kół przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia komputerowego. W ramach usług dokonuje się również wymiany elementów zawieszenia i układu kierowniczego (końcówki, sworznie, amortyzatory).

Nasz serwis wymienia elementy układu wydechowego oferując części zarówno z segmentu premium, jak i budżetowego w atrakcyjnych cenach.

Pollution-pneu-1024x681
Dollarphotoclub_63283433

Przedsiębiorstwo prowadzi testowanie i wymianę płynów chłodzących i hamulcowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych testerów i urządzeń umożliwiających szybką i fachową obsługę.

Korzystając z nowoczesnych  urządzeń do diagnostyki komputerowej jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterki Państwa pojazdu.

laptop-on-engine

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku 8.30-19.00, w sobotę 9.00-14.00
na
ul. Gospodarczą 11 w Sosnowcu

Samochód się popsuł? Naprawimy go

Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. Naprawimy twój samochód najszybciej jak to jest możliwe.

KONTAKT

Nasz serwis

Poniżej przedstawiamy zakres usług naszego warsztatu:

 • Wymiana oleju
 • Wymiana opon
 • Wulkanizacja
 • Geometria zawieszenia
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Układ hamulcowy
 • Regulacja Świateł
 • Amortyzatory
 • Zawieszenie
 • Klimatyzacja
 • Diagnostyka komputerowa
 • Układ wydechowy

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług,

najlepiej jest umówić się na konkretny dzień i godzinę

Rezerwacji można dokonywać również telefonicznie.
Skraca to czas oczekiwania na usługę oraz gwarantuje miejsce w serwisie bez oczekiwania w kolejce.