O nas

Polskie Auto Centrum Zych i Wspólnicy sp. j.

Firma z przeszło 30-letnią tradycją. Powstało jako firma rodzinna w 1981 roku. Początkowo w ramach przedsiębiorstwa działał sklep z artykułami przemysłowymi.
Po kilku latach zasadniczą działalnością firmy stała się działalność handlowa w branży motoryzacyjnej. W dniu 20 stycznia 2007 roku przedsiębiorstwo zostało przekształcone
w spółkę jawną.

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ

Działalność, w której oferujemy naszym klientom szeroki asortyment części i akcesoriów do wszystkich marek samochodów, do których dysponujemy pełnym, serwisowym zakresem części. Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów i kosmetyków samochodywych w szerokim asortymencie.

Działalność, w ramach której funkcjonuje serwis bezpłatnej wymiany ogumienia i oleju oraz oferowany jest szeroki zakres usług diagnostyki i naprawy poszczególnych zespołów samochodu.

Przechowywanie opon jest kłopotliwe ze względu na ich rozmiary. Ponadto składowanie opon w niewłaściwych warunkach powoduje wietrzenie i pękanie gumy, a także ich odkształcanie się. Dla Państwa wygody oferujemy profesjonalną usługę przechowywania opon.

Jeśli bagażnik Twojego samochodu nie jest wystarczający, aby pomieścić cały bagaż lub narty, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Oferujemy markowy produkt firmy Taurus, wiodącego producenta bagażników dachowych, boksów oraz akcesoriów do transportu bagażowego.

Nasze osiągnięcia

Spółka jest członkiem Stowarzyszenia Kupców Polskich w Sosnowcu – największej organizacji samorządu gospodarczego w kraju oraz
Cechu Rzemiosł Różnych i Drobnej Wytwórczości.

Jest kilkakrotnym laureatem konkursu:

  • „Śląski Kupiec Roku”
  • „Zagłębiowski Kupiec Roku”
  • „Lider Handlu Branży Przemysłowej”

Masz problemy z samochodem? Naprawimy go

Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. Naprawimy twój samochód najszybciej jak to jest możliwe.

KONTAKT